Zaloguj / Zarejestruj
Prod.: 0 Kwota.: 0.00 PLN Twój koszyk
A A A [x]

Gwarancja

Gwarancja i odpowiedzialność.

          We wszystkich przypadkach wad towaru, w trakcie okresu gwarancji mają zastosowanie – po spełnieniu prawnie określonych wymagań - wszelkie ustawowe roszczenia dotyczące zwrotu, reklamacji, naprawy i wymiany towaru w całości lub części.

           Prawo do zmniejszenia bądź potrąceń należnej kwoty ma zastosowanie tylko wtedy, gdy roszczenia są prawomocne, niepodważalne lub zostały uznane przez nas w formie pisemnej. Termin przedawnienia w odniesieniu do ustawowych gwarancji wynosi dwa lata od dnia wydania towaru kupującemu. Jeśli dostarczone produkty wykazują oczywiste wady materiału lub produkcji, w tym także uszkodzenia powstałe w trakcie transportu, należy zwrócić się do nas telefonicznie badz poczta elektroniczną.

            Każdą przesyłkę prosimy rozpakować i sprawdzić przy dostawcy, w przypadku uszkodzenia prosimy spisać protokół. Ewentualne roszczenia z powodu uszkodzonego towaru z nie naszej winy bez tego protokołu nie będą rozpatrywane. ( brak możliwości udowodnienia winy firmie spedycyjnej ).   

.


pokaż wszystkie »
pokaż wszystkie »
pokaż wszystkie »
Projekt A3M Agencja Internetowa Oprogramowanie sklepów internetowych web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności